15 Luty 2011 | Deser na ciepło:-)

Polecam wszystkim zmarzniętym przepyszne owoce pod kruszonką. U mnie to śliwki ale mogą być także inne, wasze ulubione np. wiśnie, maliny ...

 


Poszukujesz przepisu na coś pysznego co dziś chcesz upiec.
Może fajny przepis znajdziesz u mnie. Zapraszam.
 
Nie jestem użytkownikiem chce się zarejestrować.

Witam Wszystkich na stronie BakeMyCake.pl, poświęconej głównie pieczeniu i przygotowywaniu słodkości.

Mam na imię Agnieszka i uwielbiam spędzać czas w kuchni. Choć może niektórych to zdziwi: pieczenie i gotowanie mnie relaksuje i uspokaja, naprawdę :)

Lubię proste przepisy, łatwe ciasta, często sama je upraszczam, czasem zmniejszam ilość cukru, zawsze przeliczam wszystkie składniki na gramy (nie znoszę przepisów na szklanki, kubki itp. - takich u mnie nie znajdziecie). Zdarza się, że sama coś wymyślam na potrzebę chwili. W mojej spiżarni nigdy nie brakuje mąki, masła, jajek i drożdży, cukru. Z tego już mogą powstać cuda ...

Źródłem inspiracji są dla mnie programy kulinarne z różnych stron świata, lubię oglądać jak ze starych, tradycyjnych przepisów tworzy się nowe, współczesne desery. Chętnie zaglądam do angielskich magazynów o jedzeniu. Zdjęcia ciast i wypieków mogę oglądać godzinami. Zawsze stawiam na dobre składniki, według mnie to klucz do udanego smaku. Zachęcam do korzystania z moich sprawdzonych przepisów i do dzielenia się opiniami.

P.S. Dla bliskich i dalszych znajomych piekę i dekoruję torty na różne okazje np. urodziny, rocznice, Komunię św. itp. Jeśli jesteś zainteresowana(y) proszę o kontakt mailowy.

Dziękuję bardzo za wizytę na mojej stronie.
Agnieszka

 
Chcesz być na bieżąco, wiedzieć co ciekawego dzieje się
w mojej kuchni? Zapisz się do newsletter.
 
Powered by TreDo.pl. Copyright © 2010 BakeMyCake.pl. All rights reserved.